sobota, 21 Paź 2017

Atos It Services

Atos It Services Sp. z o.o.

pl.atos.net

Ul. Postępu 18

Telefon/fax.: 22 444 65 00 / 22 444 65 01

e-mail:              Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudnia 86 tysięcy pracowników w 66 krajach na świecie. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, gdzie odpowiada za rozwój i utrzymanie całej infrastruktury IT i Broadcastingu.

W Polsce firma działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Toruniu pracuje dziś blisko 4000 osób. Spośród wszystkich polskich lokalizacji największy jest oddział Managed Services Global Delivery Center (MS GDC) w Bydgoszczy, zatrudniający ponad 2500 wykwalifikowanych specjalistów. MS GDC oferuje m.in. usługi zarządzania sieciami, serwerami, aplikacjami, projektami i procesami ITIL, a także serwisy w chmurze (Cloud) oraz pierwszą linię wsparcia dla klientów.

Atos znajduje się w czołówce rankingu najlepszych polskich pracodawców, przeprowadzanym co roku przez niezależną jednostkę badawczą Great Place to Work Institute. W roku 2014 po raz trzeci zajęliśmy miejsce na podium w konkursie Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. Tym, co nasi pracownicy ocenili jako wyróżnik Atosa, jest wspaniała atmosfera, ogromne możliwości rozwoju, bogaty pakiet benefitów oraz styl zarządzania kadry menedżerskiej.

Więcej informacji na: pl.atos.net/kariera