sobota, 21 Paź 2017

www.okt.pl

ul. Mokra 3, 85-810 Bydgoszcz
tel. / fax.:52 360 45 52/52 360 45 52

OKT Polska Sp. z o.o. należy do Grupy OKT będącej członkiem rodzinnego holdingu Wrede Industrieholding GmbH & Co.

Grupa OKT należy do jednych z największych europejskich producentów artykułów AGD z tworzyw sztucznych. Posiada 3 lokalizacje usytuowane w Niemczech, Polsce i Belgii oraz punkty sprzedaży w wielu innych krajach.

OKT Polska to największy zakład logistyczno-produkcyjny Grupy OKT, który rozpoczął działalność w 1991 r. pod nazwą OSP Plastics Production. Od tego czasu firma znacząco się rozwinęła, zmieniła nazwę, zdobyła nowe rynki, nowych klientów, zwiększyła zatrudnienie i park maszynowy. Dzisiaj to duże, nowoczesne przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudniające ponad 300 pracowników. Swoje wyroby produkuje według nowoczesnych technologii przetwórczych na wysokiej klasy maszynach z bezpiecznych, poddawanych badaniom tworzyw, w oparciu o system zarządzania jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001:2008.

OKT Polska to pracodawca, który dokłada starań, aby stwarzać swoim pracownikom atrakcyjne warunki pracy oraz możliwości osobistego rozwoju. Stawia na rozwój i pracę zespołową. Prowadzi programy skierowane do młodzieży, dzięki którym pozyskuje pracowników angażujących się w stawiane przed nimi zadania i realizację wspólnych celów.

Główne programy prowadzone dla młodzieży to:

OKTrainee – PROGRAMY PRAKTYK/STAŻY DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW,

OKTwenty - PROGRAM „UCZ SIĘ I PRACUJ” (projekt pracy dorywczej dla uczniów/studentów)